Zapraszamy pn. - pt. 9:00-17:00 Infolinia: 081 527 77 44

Nowe funkcjonalności w serwisie felgi-opony.com

wersja do druku prześlij znajomemu

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy nowe elementy serwisu felgi-opony.com.

Teraz łatwiej i prościej można sprawdzić rozstaw śrub felg w swoim samochodzie, sprawdzić jakie zamienniki opon można zastosować, oraz wyszukać odpowiedź na często zadawane przez Państwa pytania.Przybornik rozstawu śrub daje możliwość sprawdzenia rozstawu śrub według marki samochodu, modelu i rocznika. W wynikach przedstawoiny jest również TYP samochodu. Po kliknięciu w rozstaw śrub, prezentujemy liste felg z naszej oferty.

 

przybornik_rozstaw_srub.jpg

 

Przybornik zamienników opon to rozbudowany moduł pozwalający dobrać zamiennik do oryginalnej opony, według kryterium różnicy procentowej średnicy koła. W wynikach przedstawiliśmy rozmiar opony oryginalnej, oraz sugerowane zamienniki opon, różnicę średnicy zamiennika w odniesieniu do opony oryginalnej w wersjimetrycznej (mm) i procentowej (%). Podajemy również prędkość rzeczywistą na zamiennikach opon, przy wskazaniu prędkościomierza; 50 km/h, 90 km/h, 110 km/h. Po kliknięciu w rozmiar opony prezentujemy listę opon z naszej oferty.

 

zamienniki_opon.jpg

 

Dział FAQ stworzyliśmy sugerując się najczęściej zadawanymi przez naszych Klientów pytaniami. Staramy się, aby nasze odpowiedzi byłe zwięzłe i wyczerpujące.

 

FAQ felgi-opony.com

 

Jeżeli chcesz wyrazić opinię, zgłosić swoją sugestię, skorzystaj z formularza opinii o serwisie.

 

Zespół felgi-opony.com - Zawsze po drodze